Forum www.alfaclub.pl Strona Główna
Strona klubowaStrona Klubowa   DemocarDemocar  AlbumAlbum  Kup AlfeKup Alfe  FAQPomoc  SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja   privmsg.php?folder=inbox&sid=1109a8b862b48136cde7cd59a2ef7d74Twoja skrzynka   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

parę pytań dotyczących eksplotacji

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 166
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chochlik166

PostWysłany: Sob Wrz 06, 2008 10:39 am    Temat postu: parę pytań dotyczących eksplotacji Odpowiedz z cytatem

witam, jako nowy posiadacz alfy 166 silniczek to 2.0 TB, mam parę pytań dotyczących eksplotacji:
1. gdzie sie spuszcza i wlewa olej do skrzyni, chciałbym to zrobić bo podejrzewam, że od nowości nie był wymieniany.
2. gdzie są filtry powietrza i paliwa bo też je chciałbym wymienić
3. w co jeszcze zainwestować aby cieszyć sie bezproblemową jazdą.
4. autko jest troszeczke jakby przymulone jak na 2 litry w TB troszeczkę nie straszy mocą, mimo że turbina pracuje i nie widać na niej wycieku.
to narazie tyle pytań jak sobie coś przypomnę to jeszcze poprosze o pomoc

przypomniałem sobie jeszcze coś: mianowicie nie działa mi kontrolka kierunku, tzn. przerywacz słychać a kontrolka nie świeci, chciałbym ją wymienić
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 166 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: