Forum www.alfaclub.pl Strona Główna
Strona klubowaStrona Klubowa   DemocarDemocar  AlbumAlbum  Kup AlfeKup Alfe  FAQPomoc  SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja   privmsg.php?folder=inbox&sid=40ca018f469d877c3b3689f0a166cc10Twoja skrzynka   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zakup Alfy 166

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 166
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lulu

PostWysłany: Pon Lip 14, 2008 4:36 pm    Temat postu: Zakup Alfy 166 Odpowiedz z cytatem

Witam,

Planuję zakup Alfy Romeo 166 2.4JTD (pierwszej Alfy w moim życiu). Dotychczas jeździłem samochodami amerykańskimi i nie miałem do czynienia z tą marką, a tym bardziej z dieslem. Bardzo proszę o informację na co mam zwrócić uwagę, jakie ukryte usterki ma ten samochód i czy ten silnik ma jakieś wady.

Dziękuję i pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wisnia.go.go

PostWysłany: Pon Lip 14, 2008 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam
JA niedlugo bede chyba zmienial alfe wiec bede chcial sprzedac moja. Mam 2.4 2000r. To moje pierwsze auto. Jesli chodzi o silnik jestem bardzo z niego zadowolony. Chodzi cicho jak na disla, pali przyzwoicie jak na swoja pojemnosc ( nie sugeruj sie tym ze ktos na allegro pisze ze pali przy 150km 5 litrów bo to nieprawda). Turbina to chyba najwieksze pozytywne zaskoczenie dla mnie w tym aucie. O konmforcie pisac nie bede bo sa to wrazenia nie do opisania. Ale niestety sa tez minusty tego a napewno jest to zawieszenie dosc drogie:) Ale sumując : jak sie przejedziesz raz to nie odpuscisz zakupu. Moge Ci to zagwarantowac:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Lulu

PostWysłany: Pon Lip 14, 2008 6:57 pm    Temat postu: Alfa 166 Odpowiedz z cytatem

A ile będziesz chciał za swoją Alfę?
Możesz przesłać jakieś fotki?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wisnia.go.go

PostWysłany: Pon Lip 14, 2008 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzuc maila to Ci podesle. Napewno tanio nie bedzie. Musze zrobic bilans to wtedy bede wiecej na temat ceny mogl powiedziec ale napewno ok 23-34 tys Wlozylem w nia sporo kasy na co mam swistki oraz jeszcze wiecej serca. Ma nowe zawieszenie - wahacze dolne i wymieniony nowy rozrząd. Dbalem o nia jak tylko sie dało Smile Lepiej kupic auto ktorego dowiesz sie historie a nie od handlarza. Powiem Ci wszystko uczciwie co jest w niej ok a co nie jest. I jedno jest pewnie, nie zalezy mi by sie jej pozbyc na sile tylko oddac w dobre ręce. A pozniej rozgladam sie za jakas 3.0 Gtv albo czyms starczym ale koniecznie Alfa Smile
Powrót do góry
arturjohny

PostWysłany: Czw Lip 17, 2008 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A diesel cię tylko interesuje czy też 2.5V6 może być (myślę o zmianie i jak by się kupiec trafił to może bym sprzedał)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
krisirlandia

PostWysłany: Nie Wrz 07, 2008 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj wisnia.go.go
ja szukam wlasnie A166 2.4 rocznik gdzies 2000-,szukam w jasnej skorze i w ciemnym kolorze nadwozia, najlepiej volcano moj adres kinkielewicz@fota.pl.
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
krisirlandia

PostWysłany: Nie Wrz 07, 2008 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapomnialem dodac, interesuje mnie tylko diesel
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
wisnia.go.go

PostWysłany: Nie Wrz 07, 2008 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety ja mam czarną skóre i kolor metalik wiec chyba nie w Twoim typie:)
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 166 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: