Forum www.alfaclub.pl Strona Główna
Strona klubowaStrona Klubowa   DemocarDemocar  AlbumAlbum  Kup AlfeKup Alfe  FAQPomoc  SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja   privmsg.php?folder=inbox&sid=4fd1b1561da64677b594e14b4fa9c64eTwoja skrzynka   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

sprezyny zawieszenia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 166
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Damian166

PostWysłany: Sro Cze 18, 2008 5:29 pm    Temat postu: sprezyny zawieszenia Odpowiedz z cytatem

Witam,
mam pytanko wie ktos jakie sa twarde orginaln sprezyny jezeli wiekszosc tych obnizonych ma twardosc max 1100/1100 ( podawana przez producenta)
z tylu mi autko jakos "siedzi" a jak usiada 3 osoby i troche bagazy to nawet w ekstremalnych przypadkach przycieraja opony o nadkola, zamiezam wymienic amortyzatory ( moje orginalne sprawne w 77%) i zastanawiam sie czy do razu nie zmienic tez sprezyn .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jaro_alfa

PostWysłany: Wto Sie 19, 2008 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przecież 77% sprawności to prawie ideał, po co wymieniać amorki...
Pzdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pimba1

PostWysłany: Sob Sie 30, 2008 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może opony masz za wysokie lub sprężyny Ci już siadły, ja już naciągałem bo miałem ten sam problem i ocieranie znikło.
Powrót do góry
Damian166

PostWysłany: Nie Sie 31, 2008 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ocieraly na zimowych oponach poniewaz zalozylem nieco wieksze nisz zalecane 215- 65- R16 zeby ochronic alumy w zimie ( wiadomo ze nie wszystkie duze dury w zimie widac ) i dlatego te 65 wysokie opony i z tad to ocieranie przy pelny aucie i dlatego zastanawialem sie nad twardszymi sprezynami ale chyba zaloze zalecane 55
pozd.
Damian166

ps. z przpdu nie bylo zadnych problemow z ocieraniem nawet przy pelnym skrecie
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 166 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: