Forum www.alfaclub.pl Strona Główna
Strona klubowaStrona Klubowa   DemocarDemocar  AlbumAlbum  Kup AlfeKup Alfe  FAQPomoc  SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja   privmsg.php?folder=inbox&sid=e50e547fdada748aeab0d266d9d8d079Twoja skrzynka   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

159 1.9 jtdm panel klimatyzacji przestał działać POMOCY

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 159 / Brera
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adapter

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 8:31 pm    Temat postu: 159 1.9 jtdm panel klimatyzacji przestał działać POMOCY Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich jestem tu nowy.
Mam taki problem przestał mi działać panel klimy, nie działa podgrzewanie szyby tylniej, nie reaguje na nic, sprawdziłem wszystkie bezpieczniki i przekazniki i jest ok. Nie wiem już czego i gdzie szukać a nie mam dostępu żeby podłączyć komputer. Pomocy Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adapter

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 9:58 pm    Temat postu: P0480 Odpowiedz z cytatem

Podlaczylem obd2 z telefonu i pokazalo blad p0480
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 159 / Brera Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: