Forum www.alfaclub.pl Strona Główna
Strona klubowaStrona Klubowa   DemocarDemocar  AlbumAlbum  Kup AlfeKup Alfe  FAQPomoc  SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja   privmsg.php?folder=inbox&sid=bb46ed4ac211b5aa3bac48df123e34b0Twoja skrzynka   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

przegląd

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> Giulietta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AIDA

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2015 1:12 pm    Temat postu: przegląd Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z klubowiczów kupił Giuliette po czerwcu 2014r., pytam bo podobno zmieniły się zasady co do przeglądu z książki serwisowej wynika, że po 30 tys. km, a ja przejechałam 15 tys. km i pojawił się komunikat "utrata ważności kuponu". W serwisie byli trochę zdziwieni bo nie upłynął jeszcze 1 rok od zakupu i nie ma 30 tys. km. Zwątpiłam zatem, czy aby nowy samochód to rzeczywiście nowy.Umówiłam się na przegląd chociaż mam wątpliwości, czy to na pewno chodzi o przeglą, czy komunikat to coś innego. Poszę o inf.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
juro342

PostWysłany: Sro Wrz 13, 2017 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co to jest za przegląd
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> Giulietta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: