Forum www.alfaclub.pl Strona Główna
Strona klubowaStrona Klubowa   DemocarDemocar  AlbumAlbum  Kup AlfeKup Alfe  FAQPomoc  SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja   privmsg.php?folder=inbox&sid=93078599b241e965e5bb49bf1ba53e80Twoja skrzynka   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

2 V6 TB Kręci ale nie zapali / brak iskry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 164
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
neron78

PostWysłany: Wto Paź 11, 2016 11:14 am    Temat postu: 2 V6 TB Kręci ale nie zapali / brak iskry Odpowiedz z cytatem

WItam. Ostatnio regulowałem zawory. Wszystko ładnie poskładałem. Autko zapaliło ale tylko od 3 do 6 gara. 1 i 2 cisza. Brak iskry. Tak ze 20 razy i ciągle to samo. W trakcie regulaji chciałm sprawdzić pasek i rolki. Poskładałem. Sprawdziłem ponownie rozrząd. Idealnie ustawiony. Odpalam. Znowu 4 garki. Sciagam kabel z 1. Brak iskry.Zakładam. Z 2 gara. Brak iskry. Zakładam. Ściągam z 3 gara. Auto natychmiast gaśnie. I juz nigdy nie odpala....
Błędów brak. Iskra straciła sie w ogóle. Podmieniłem cewkę. Na starą. Kable podmieniłem na stare. Nic. Zreszta w tym aucie wszystko jest nowe. Czujnik polozenia wału. Nowy. Krokowy nowy. Pompa paliwa. Nowa. Itd Itd......Podmienione ECU, mam dwa. O co chodzi mojej Belli???

Pozdrawiam
Sławek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lech

PostWysłany: Nie Paź 16, 2016 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Silnik Alfy 164 2.0 v6 tb jest taki sam jak w Gtv 2.0 v6 tb. A nic nie piszesz o aparacie zapłonowym, inaczej mówiąc rozdzielaczu zapłonu. Trzeba też uważać (jeżeli je masz) na przewody zapłonowe firmy Janmor. Są bardzo delikatne.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 164 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: