Forum www.alfaclub.pl Strona Główna
Strona klubowaStrona Klubowa   DemocarDemocar  AlbumAlbum  Kup AlfeKup Alfe  FAQPomoc  SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja   privmsg.php?folder=inbox&sid=ca2643af82b83519013dc584fa49ff78Twoja skrzynka   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Nowe zimówki
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> Opony
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mandrax

PostWysłany: Czw Lis 07, 2013 3:22 pm    Temat postu: wybrałbym klebery Odpowiedz z cytatem

Witam,
Ja osobiście jeździłem na kleberach Krisalp i Fuldach Montero, zdecydowanie te drugie czyli Fulda po 5-6 latach opony jeszcze trzymały i były w miarę miękkie w aucie bez ABS uratowały mnie, do do Kleberów, po drugim sezonie wydawało mi się że stwardniały i w połowie 3 wymienilem je bo nie byłem na nie pewny(i jedne i drugie kupiłem nowe). teraz kupiłem drugi raz z rzędu Micheliny Alpin A4 wcześniej 205/55 R16 - używki 6 mm tak mi się spodobały że teraz założyłem ciut węższe 195/65 R15 ale nóweczki Smile ps. mało się zużywają po jednym sezonie max 1 mm (ok 10-12 tys km) także te przewiduję na 50 tys spokojnie i bezpiecznie, super trzymały moją 156 sportwagon w zakrętach na rondzie przy mega opadach śniegu super trzyma, dwie akcje zderzenia przy dużych opadach uratowały mnie i moją alfkę (fakt wina moja bo za szybko jechałem), ale na oponach się nie zawiodłem i dlatego Michelin,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Europebus

PostWysłany: Pią Lis 17, 2017 11:29 am    Temat postu: opony Odpowiedz z cytatem

Ja przerobiłem fuldy, firestone, klebery a teraz kupiłem zimówki hankoon.
Dziwnie śmierdzą Smile Poprzednie opony były takie sobie... nic specjalnego
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> Opony Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: