Forum www.alfaclub.pl Strona Główna
Strona klubowaStrona Klubowa   DemocarDemocar  AlbumAlbum  Kup AlfeKup Alfe  FAQPomoc  SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja   privmsg.php?folder=inbox&sid=79811c99baa1d8e82182e73d004342aaTwoja skrzynka   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Pirelli Cinturato P7 - Wasze opinie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> Opony
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aeroDepeche

PostWysłany: Nie Mar 04, 2012 9:07 pm    Temat postu: Pirelli Cinturato P7 - Wasze opinie Odpowiedz z cytatem

W najbliższym czasie planuję nabyć komplet opon na lato do mojej Alfy. Dlatego zacząłem się rozglądać za czymś ciekawym.
Wpadły mi w oko Pirelli Cinturato P7, w zeszłym roku dobrze o nich pisali, ale chciałbym poznać także Waszą opinię na ich temat... Ktoś używa?
Rozmiar 205/55/R16

Sprzedam Sony Xperia E White. Funkiel nówka nie śmigana bez sim locka Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ruzwelt

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 12:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez jakiś czas jeździłem autem wyposażonym w takie oponki. Kleją nieźle, pomimo tego że nogę mam raczej cięższą niż lżejszą. Razz Odnośnie hałasu wiele nie powiem, bo nie przywiązuje to tego większej wagi (na pewno są cichsze niż Vredesteiny które mam założone w mojej alfie). O trwałości też za dużo nie powiem, bo jeździłem tym autem sporadycznie. Podsumowując - jedna z lepszych opon klasy wyższej w niezłej (jak na klasę premium) cenie.

Pozdro.

www.netcar.pl - Opony i felgi Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
aeroDepeche

PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może komuś się przyda moja opinia na temat tych opon Wink
Jeśli chodzi o klejenie do drogi to spisują się świetnie, na mokrym również bardzo dobrze się sprawują Smile
Opony powodują lekką nadsterowność w przypadku niedociążonego tyłu. Co jest na pewno na +. Lepsze to niż podsterowność w ostrym zakręcie.
Jeździ się na nich bardzo cicho i w miarę komfortowo.
Ostatecznie bardzo polecam, jeśli ktoś będzie miał dylemat w wyborze, a moja opinia pomoże w decyzji - na pewno nie będzie zawiedziony Very Happy

Sprzedam Sony Xperia E White. Funkiel nówka nie śmigana bez sim locka Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> Opony Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: