Forum www.alfaclub.pl Strona Główna
Strona klubowaStrona Klubowa   DemocarDemocar  AlbumAlbum  Kup AlfeKup Alfe  FAQPomoc  SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja   privmsg.php?folder=inbox&sid=89299c692a4762a5214598d7028343c4Twoja skrzynka   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Silnik pracuje i nagle gaśnie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 164
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wbijarka

PostWysłany: Pon Sty 30, 2012 11:41 am    Temat postu: Silnik pracuje i nagle gaśnie Odpowiedz z cytatem

Witam zaczelo sie od nie szczelnego przewodu paliwowego tuz poniżej wtrysków trudno dostępny ale dokreciłem opaskę odpaliłem troche pochodzil na wolnych i zgasł znowu odpalilem i pzytrzmałem na obrotach chodzi pojechałem do sklepu ledwo odpalił pzy powrocie troche przerywal jakos dojechałem do domu . Na drugi dzien chciałem zobaczyc czy odpali 2 razy odpalił i za kazdym raze zgasł tak jakby wolnych obrotów nie miał . Dalsze próby odpalenia nie powiodły się .Nie mam pojecia co się dzieje ??.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wbijarka

PostWysłany: Pon Sty 30, 2012 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomiałem dodać AR 164 Super TS 2.0 1995
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 164 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: