Forum www.alfaclub.pl Strona Główna
Strona klubowaStrona Klubowa   DemocarDemocar  AlbumAlbum  Kup AlfeKup Alfe  FAQPomoc  SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja   privmsg.php?folder=inbox&sid=7f71f4bfbad807916bb931848e7d9316Twoja skrzynka   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Instalacja TEMPOMATU w 159
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 159 / Brera
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gawloo

PostWysłany: Nie Gru 18, 2016 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm kontrolka jest na desce bo ją widzę jak poświecę latarką Wink Czyli możliwe, że kabel jest nie podpięty lub diody nie ma i musiałbym wymienić cały licznik? Grzebanie w FiatECUScan nic nie da?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kozaalfa

PostWysłany: Nie Gru 18, 2016 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tej sekundzie spojrzalem na zegary,bo tak się składa, że mam przy sobie.Faktycznie na tarczy obrotomierz jest symbol tempomatu. Zdjąłem tarczę i pod spodem jest dioda,ale nie działa . Być może jest uszkodzona ,tego nie sprawdze. Ale na wyświetlaczu tez nie wyświetlał informacji o włączeniu lub wyłączeniu tempomatu,chociaż wszystkie inne komunikaty na pomarańczowo lub czerwono działały.
W zegarach oryginalnych wszystko działa jak trzeba. Z tym,że ja mam tempomat zakładany w fabryce oczywiście.
147 - była
166 - była
156 - była
164 - była
33 SW - była
33 - była
Alfasud - był
Powrót do góry
Gawloo

PostWysłany: Nie Gru 18, 2016 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli zegary do wymiany :/ Nie fajnie Razz
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 159 / Brera Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: