Forum www.alfaclub.pl Strona Główna
Strona klubowaStrona Klubowa   DemocarDemocar  AlbumAlbum  Kup AlfeKup Alfe  FAQPomoc  SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja   privmsg.php?folder=inbox&sid=7fad109ec3ecb7601efdc6a289a3233dTwoja skrzynka   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Ten adres email jest nieprawidłowy...

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> nie wszystko działa... zgłoś to
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Emes

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2010 6:49 pm    Temat postu: Ten adres email jest nieprawidłowy... Odpowiedz z cytatem

Witam.

Cokolwiek chcę zrobić w swoim profilu wyświetla się -
"Ten adres email jest nieprawidłowy
Wpisane przez Ciebie hasło nie pasuje do zapisanego w bazie danych."

Cały czas jestem zalogowany, mogę się wylogować, zalogować i wszystko jest ok, hasło działa - jednak jak chcę zmienić maila czy www w profilu to wyświetla się to co wyżej.
Również otrzymuje ten sam komunikat jak chcę dodać obrazek/avatara + komunikat - że jest zaduży rozmiar, choć nie jest...

???

Proszę o pomoc.

Michał
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
ybsone

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2010 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adres wpisz w jedna rubryke a nie w obie
tzn cały adres z prefiksem wpisz w 1 rubryke adresu
co do avatara to lepiej nie mieć na styk kb, daj nieco miniej
Emes

PostWysłany: Sob Wrz 25, 2010 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wszystko się udało.
Ale z wpisem maila to trochę mylące. Wink

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Redzi

PostWysłany: Pon Wrz 27, 2010 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emes napisał:
Dzięki wszystko się udało.
Ale z wpisem maila to trochę mylące. Wink

Pozdrawiam

My już jesteśmy przyzwyczajeni Wink ale fakt może to zmylić Smile, temat zamykam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> nie wszystko działa... zgłoś to Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: