Forum www.alfaclub.pl Strona Główna
Strona klubowaStrona Klubowa   DemocarDemocar  AlbumAlbum  Kup AlfeKup Alfe  FAQPomoc  SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja   privmsg.php?folder=inbox&sid=6cba581bee836ac2dd8ab19f887452b9Twoja skrzynka   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

elektryka 164

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 164
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
edi

PostWysłany: Czw Lip 22, 2010 6:10 pm    Temat postu: elektryka 164 Odpowiedz z cytatem

witam
mam taki problem pewnego dnia moja alfa zrobiła mi psikusa i nie chce odpalać z kluczyka. rozładowuje mi sie akumulator!! gdz podłącze na kable
rozrusznik nie chce kręcić odpalę ją dopiero po rozciągnięciu . wydaje sie że jest wtedy ok
ale niestety akumulator tak jakby nie dostawał prądu mimo że jest ładowanie!! czy to wina regulatora napięcia? jaka możne być przyczyna takiej sytuacji Ładowanie jest tylko gdzie ucieka napięcie??
Pozdrawiam
dodam silnik 2.0 164 super
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Damian AR166

PostWysłany: Czw Lip 22, 2010 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałem walnięty przewód pomiedzy rozrusznikiem a alternatorem też nie chciała palić.
Dyny164

PostWysłany: Sob Lip 31, 2010 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przewód masowy..między skrzynią a podlużnicą
4. ALFA ROMEO 164 TS GRANATOWA (JEST ALE NA CZʌCI)
5. JUŻ NIE DŁUGO NASTĘPNA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 164 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: