Forum www.alfaclub.pl Strona Główna
Strona klubowaStrona Klubowa   DemocarDemocar  AlbumAlbum  Kup AlfeKup Alfe  FAQPomoc  SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja   privmsg.php?folder=inbox&sid=f5f5aa20c16eea8246dbcd4922d2e462Twoja skrzynka   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

poduszka silnika

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 156
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kornzone

PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 6:21 pm    Temat postu: poduszka silnika Odpowiedz z cytatem

Witam . Czy urwana poduszka silnika moze miec wplyw na zaswiecajacy sie wtrysk(glownie jezeli auto zaliczy dziure).
iwona22p

PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie zapalała sie kontrolka wtrysku ponieważ nie laczyl czyjnik co wchodzi do termostatu Po wyczyszczeniu stykow wszystko ok Tez tak bylo na dziurach itp Sprawdz czy moze to ,jesli nie to niewiem Po zapaleniu kontrolki wtrysku sprawdz czy nie wlacza sie wentylator bo jesli nie laczy ten czujnik zapala sie kontrolka wtrysku i wlacza sie wentylator ,chociaz tak u mnie bylo i przez przypadek na to wpadlam
kornzone

PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki Iwona.Auto jest u mechanikow i jezdzi super jest moc,wtrysk sam zgasl-po przyjezdzie do mnie znowu dziura -wtrysk i mul i znowu tak kilka dni i sam zgasnie wtrysk i autko chodzi super.
sedici

PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kornzone napisał:
Dzieki Iwona.Auto jest u mechanikow i jezdzi super jest moc,wtrysk sam zgasl-po przyjezdzie do mnie znowu dziura -wtrysk i mul i znowu tak kilka dni i sam zgasnie wtrysk i autko chodzi super.

odczytaj błšd na komp diagnostycznym bo został zarejestrowany

"Polityka została wymyślona po to, aby kłamstwo brzmiało jak prawda." G.Orwell
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 156 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: