Forum www.alfaclub.pl Strona Główna
Strona klubowaStrona Klubowa   DemocarDemocar  AlbumAlbum  Kup AlfeKup Alfe  FAQPomoc  SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja   privmsg.php?folder=inbox&sid=723bb97348842142c637a41249aec62bTwoja skrzynka   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Rozłączone głośniki w tylnej półce alfy 166 help
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 166
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kayrol

PostWysłany: Pią Wrz 05, 2008 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma sprawy, chętnie pomoge Wink
krisss81

PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam.ja u siebie tez niemam gosnikow noi niemam wzmacniacza ale i mam navi i zmieniarke, noi tez bym chcial podlaczyc sobie jakies lepsze basy z tylu noi jest lipa,bo chyba niema tam zadnych kabli doprowadzonych. a dokladnie gdzie est ten wzmacniacz skoro w drzwiach graja dobrze to chyba gdzies musi byc,tam gdzie navi i cd to nic innego niema. A ciagnac kable od radia to troche roboty by bylo,ale jak bedzie trzeba. a jak wy macie podlaczone z tylu ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kmito

PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krisss81 napisał:
witam.ja u siebie tez niemam gosnikow noi niemam wzmacniacza ale i mam navi i zmieniarke, noi tez bym chcial podlaczyc sobie jakies lepsze basy z tylu noi jest lipa,bo chyba niema tam zadnych kabli doprowadzonych. a dokladnie gdzie est ten wzmacniacz skoro w drzwiach graja dobrze to chyba gdzies musi byc,tam gdzie navi i cd to nic innego niema. A ciagnac kable od radia to troche roboty by bylo,ale jak bedzie trzeba. a jak wy macie podlaczone z tylu ??

Twoje głośniki korzystają z końcówek mocy znajdujących się w ICS.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kayrol

PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale w tylniej pułce nie ma głosników tylko są woofery ... Sad nic nie czytacie forum..
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 166 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: