Forum www.alfaclub.pl Strona Główna
Strona klubowaStrona Klubowa   DemocarDemocar  AlbumAlbum  Kup AlfeKup Alfe  FAQPomoc  SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja   privmsg.php?folder=inbox&sid=d9181dedef5898ff2e50c3554c94bbd0Twoja skrzynka   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Informacja o otwartej masce pomocy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 147
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jablonr0

PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 8:04 pm    Temat postu: Informacja o otwartej masce pomocy Odpowiedz z cytatem

Witajcie
Nabyłem niedawno 147 1.6 właśnie dziś odebrałem go ponownie z warsztatu i po dojechali do domu zapaliła mi się kontrolka otwartych drzwi okazało się że urwał się kabel od czujnika otwarcia maski polutowałem go dalej nic sprawdziłem wszystkie drzwi i klapę bagażnika i tam jest wszystko ok
Z tego co się zorientowałem to czujnik od maski powinien być cały czas zwarty do masy otwarcie maski rozwiewa obwód jak to naprawić
Pomocy bo już mam dosyć tego samochodu gdyby nie to że to alfa to dawno bym go spalił Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lech

PostWysłany: Pon Mar 26, 2018 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak w AR147, ale w Gtv i 166 czujniki klap i drzwi są normalnie rozwarte.
jablonr0

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się czujnik jest normalnie rozwarty więć urwany kabelek nie powinien pokazywać kontrolki otwarcia maski ,prawdopodobnie albo kabel zwiera się gdzieś do masy albo coś w module jest walnięte ale bez schematu nie jestem wstanie nic zrobić Sad
Powrót do góry
Wiktor45z

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiecie skąd kupić lampy witrażowe stojące? Polecam wejść na http://sklep.kaja.com.pl/witrazowe-c-1_23_29.html i sprawdzić sobie właśnie ten sklep internetowy. Myśle, że znajdziecie tam właśnie to czego szukacie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 147 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: