Forum www.alfaclub.pl Strona Główna
Strona klubowaStrona Klubowa   DemocarDemocar  AlbumAlbum  Kup AlfeKup Alfe  FAQPomoc  SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja   privmsg.php?folder=inbox&sid=7c81d74d4d8c5e449a7fd1f57937fdbdTwoja skrzynka   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Jakie tarcze+klocki AR 147 1.9 JTDm 150KM

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 147
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
saymonek

PostWysłany: Pon Lip 10, 2017 11:59 am    Temat postu: Jakie tarcze+klocki AR 147 1.9 JTDm 150KM Odpowiedz z cytatem

Mam dylemat jakie kupić tarcze + klocki na tył AR 147 1.9 JTDm 150KM - jest tego sporo a osobiście się nie znam. Prosiłbym o polecenie - najlepiej link do sklepu internetowego (lub allegro). Oczywiście nie chcę wydać fortuny, autem mało hamuję Wink Przebieg roczny 12-13 tysięcy km.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grzybcio78

PostWysłany: Czw Lip 13, 2017 3:25 pm    Temat postu: Re: Jakie tarcze+klocki AR 147 1.9 JTDm 150KM Odpowiedz z cytatem

saymonek napisał:
Mam dylemat jakie kupić tarcze + klocki na tył AR 147 1.9 JTDm 150KM - jest tego sporo a osobiście się nie znam. Prosiłbym o polecenie - najlepiej link do sklepu internetowego (lub allegro). Oczywiście nie chcę wydać fortuny, autem mało hamuję Wink Przebieg roczny 12-13 tysięcy km.

Zobacz na allegro producenta master sport Ja osobiście bynajmniej narazie jestem z nich zadowolony
prasowi

PostWysłany: Wto Lip 18, 2017 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z bosha napewno beda dobre!
iparts

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie mogę polecić tarcze hamulcowe Textara np. takie http://www.iparts.pl/czesc/tarcza-hamulcowa-textar-92046903,0-39-92046903-758320.html Bardzo dobrej jakości tarcze hamulcowe w dobrej cenie. Do tego klocki ATE lub BRECK. Taki zestaw powinien spokojnie wystarczyć na jakieś 25-30tyś kilometrów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hedato

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"master sport - nie polecam tego osobiście. Bosch już raczej też nie jest tak jakościowo dobry jak kiedyś.

Jeśli chcesz wybrać coś naprawdę bardzo dobrego to postaw na TWR albo ATE. Z tańszych rozwiązań i również dobrych polecam zestawy Kamoka. Nie są drogie, a w wielu przypadkach sprawdzają się doskonale.
Powrót do góry
Reyters

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja miałem zawsze Bosha i nie narzekałem jeśli chodzi o firmę tez sporo to kosztuje ale nie wiem jak teraz z jakością jak tu kolega pisze ze się coś pogorszyło to tego nie weryfikowałem jeszcze ale myślę że i tak bym zaryzykował w Bosha jeszcze raz
hedato

PostWysłany: Pią Lis 24, 2017 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reyters - bosh leci cały czas na "niemieckiej jakości" i silnej marce, którą zbudowali wiele lat temu, niestety ma to teraz mało wspólnego z rzeczywistością. Dlatego sam zacząłem eksperymentować z innymi producentami, których polecałem wyżej. Oczywiście nie neguje tego, że chcesz zostać wierny jednemu producentowi, ale proponuję czasem trochę odskoczyć od przyzwyczajeń
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 147 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: