Forum www.alfaclub.pl Strona Główna
Strona klubowaStrona Klubowa   DemocarDemocar  AlbumAlbum  Kup AlfeKup Alfe  FAQPomoc  SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja   privmsg.php?folder=inbox&sid=1d31331db64eb8173dbc5b15aabefad4Twoja skrzynka   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

skrzyni biegów 2.0 TS!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 156
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
petertohen

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 9:43 am    Temat postu: skrzyni biegów 2.0 TS!! Odpowiedz z cytatem

Witam!

W ubiegłym roku w listopadzie rozleciało mi się łożysko wałka atakującego skrzyni i zamiast coś z tym zrobić zamówiłem sobie używaną z alledrogo i teraz mój problem powrócił...

Moje pytanie jest następujące. Posiadam starą skrzynie i mam zamiar wymienić to łożysko i wsadzić ją z powrotem. Mechanik który wymieniał mi na tą używaną z alledrogo powiedział że to co wsadziła fabryka jest najlepsze. Jedyny problem jaki mam to ten że nie wiem które śruby odkręcić żeby dostać sie do bebechów. W wyniku uszkodzenia łożyska śruty wpadły do środka i muszę sprawdzić czy tryby są całe czy się wogóle opłaca z nią robić.
https://allegro.pl/listing?string=Alfa+Romeo+147+skrzynia+biegow++2.0+TS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 156 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: