Forum www.alfaclub.pl Strona Główna
Strona klubowaStrona Klubowa   DemocarDemocar  AlbumAlbum  Kup AlfeKup Alfe  FAQPomoc  SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja   privmsg.php?folder=inbox&sid=5313fd58c43c196725219f51e7bb27b7Twoja skrzynka   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Nie odpala

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 145 / 146
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pompeliusz

PostWysłany: Sro Sie 09, 2017 10:40 am    Temat postu: Nie odpala Odpowiedz z cytatem

Wiem wszystkich.Mam problem ze swoją Alfo 145 1.6 TS.Wczoraj było wszystko ok.Dzisiaj silnik kręci ale nie chce zapalić.Cały czas po połączeniu zapłonu święci się kontrolka wtrysku (marchewka).Pompka paliwa sprawna,paliwo dochodzi do listwy(sprawdzałem).Z górny dziękuję za pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pompeliusz

PostWysłany: Sro Sie 09, 2017 1:24 pm    Temat postu: Re: Nie odpala Odpowiedz z cytatem

Pompeliusz napisał:
Witam wszystkich.Mam problem ze swoją Alfo 145 1.6 TS.Wczoraj było wszystko ok.Dzisiaj silnik kręci ale nie chce zapalić.Cały czas po włączeniu zapłonu święci się kontrolka wtrysku (marchewka).Pompka paliwa sprawna,paliwo dochodzi do listwy(sprawdzałem).Z górny dziękuję za pomoc.
Powrót do góry
Pompeliusz

PostWysłany: Sro Sie 09, 2017 3:44 pm    Temat postu: Re: Nie odpala Odpowiedz z cytatem

Pompeliusz napisał:
Witam wszystkich.Mam problem ze swoją Alfo 145 1.6 TS.Wczoraj było wszystko ok.Dzisiaj silnik kręci ale nie chce zapalić.Cały czas po włączeniu zapłonu święci się kontrolka wtrysku (marchewka).Pompka paliwa sprawna,paliwo dochodzi do listwy(sprawdzałem).Z górny dziękuję za pomoc.
Powrót do góry
lesio146

PostWysłany: Pią Sie 11, 2017 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iskrę sprawdziłeś? Jeśli jej brak może być to czujnik położenia wału. Ale tylko może.Bez diagnozy kompem nie powie Ci nikt dlaczego pali się kontrolka i nie odpala.
Arsen

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, zacznij od sprawdzania iskry.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 145 / 146 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: