Forum www.alfaclub.pl Strona Główna
Strona klubowaStrona Klubowa   DemocarDemocar  AlbumAlbum  Kup AlfeKup Alfe  FAQPomoc  SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja   privmsg.php?folder=inbox&sid=df3651c48e30a070a0ec01064b40c02fTwoja skrzynka   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Kupno GT 1.9 JTD

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> GT
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
master98566

PostWysłany: Sro Wrz 20, 2017 4:04 pm    Temat postu: Kupno GT 1.9 JTD Odpowiedz z cytatem

Witam
Piszę w takiej sprawie, ponieważ mam zamiar kupić Alfa Romeo GT 1.9 JTD i chciał bym się dopytać na co mam zawrócić uwagę kupując takie auto. Jakie części najszybciej się zużywają. Z tego co wiem samochód posiada dwumase i miło by było gdyby ktoś napisał ile kosztuje ewentualna wymiana. Oprócz tego zauważyłem, że występują skrzynie manualne 5 i 6 biegowe i tutaj kolejne pytanie czym te skrzynie się różnią, tzn. czy któraś z nich jest bardziej awaryjna i jak to wygląda ewentualnie która byście polecili. Jeżeli posiada ktoś taki samochód na sprzedaż do 14 000 zł prosił bym o kontakt. Z góry dziękuje za odpowiedzi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> GT Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: