Forum www.alfaclub.pl Strona Główna
Strona klubowaStrona Klubowa   DemocarDemocar  AlbumAlbum  Kup AlfeKup Alfe  FAQPomoc  SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja   privmsg.php?folder=inbox&sid=76093664096d46cdcfcec19ce49319d8Twoja skrzynka   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

problem z klimatyzacją

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 33
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ramzes

PostWysłany: Sro Sie 09, 2017 8:59 am    Temat postu: problem z klimatyzacją Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkich.

Mam problem z wentylatorem. Po starcie klimatyzacji kompresor normalnie działa, chłodzi, ale wentylator się nie włącza, chociaż chłodzi, gdy go włączam.
Raczej to nie jest wina wentylatora. Ten niedawno kupiłem nowy na stronie http://autochlodnice.blog.pl, a to dobry sklep i rzetelna firma.
Szukałem na innych forach, ale nic nie znałem.
Podłączyłem nawet pod komputer, ale nic nie wykryło.
Ratujcie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Albinnno

PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez miałem podobny problem ale sam do tego nie doszedlem. Zawiozlem auto do euromastera i teraz czekam na wyniki. Daj znac, jak sie dowiesz, jaka przyczyna tego byla, ja tez napisze. pomoc lda inych zawsze jest wskazana
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 33 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: