Forum www.alfaclub.pl Strona Główna
Strona klubowaStrona Klubowa   DemocarDemocar  AlbumAlbum  Kup AlfeKup Alfe  FAQPomoc  SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja   privmsg.php?folder=inbox&sid=eaf11d5b51cb3bf178a3da471c7dc9f9Twoja skrzynka   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

alfa romeo 166 brak swiatel wstecznego

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 166
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
12345Arturro

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 8:21 pm    Temat postu: alfa romeo 166 brak swiatel wstecznego Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
wymieniałem skrzynię automatyczną (poprzednia padła) i nie wiem jak to się stało- że teraz widzę, że nie mam świateł wstecznych. Żarówki są ok, bezpieczniki teoretycznie też są ok chyba, że pominąłem któregoś a nie wiem że od wstecznego,

w skrzyni automatycznej pomylic się nie mogłem bo tam jest raptem jedna okragla wtyczka i jedna prostokątna, obie są podpięte bo bez tego bym nie ruszył. I HGW o co chodzi, że wsteczne nie świecą.

Ma ktoś jakieś pomysły? Bo mi już brakło...
Dziubek

PostWysłany: Sro Cze 14, 2017 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiązka w klapie do sprawdzenia.

Alfa Romeo 166 99r. 2.0 tb bylo
Alfa Romeo 166 03r. FL 2.4 Multijet jest

Ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, na życie. Ubezpieczenia opieki medycznej. Fundusze inwestycyjne.
Tel. 519 483 496
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 166 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: