Forum www.alfaclub.pl Strona Główna
Strona klubowaStrona Klubowa   DemocarDemocar  AlbumAlbum  Kup AlfeKup Alfe  FAQPomoc  SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja   privmsg.php?folder=inbox&sid=8646ed44ce9c529454fb08e61d25f5bfTwoja skrzynka   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Pomocy!!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 147
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kogut

PostWysłany: Wto Cze 13, 2017 6:11 pm    Temat postu: Pomocy!!! Odpowiedz z cytatem

Witam mam alfę romeo 1.6 16v t.s 88kw benzyna/gas 2000r. Mianowicie zaczeło sie gdy dałem głowice do regeneracji po założeniu rozrządu( oczywiście na blokadach fioletowych i nowy pasek i użyłem też czujnika zegarowego) złożyłem wszystko jak powinno być. Odpalam i słychać że coś jest nie tak daje gazu i mi daje w kolektor ssący a gdy się rozgrzeje przestaje. Już nie mam pojęcia się czego czepić mnie dziwi jak odpinam wałek, wał , przepływkę to nie reaguje.Może ktoś coś pomoże.

Ostatnio zmieniony przez kogut dnia Sro Cze 28, 2017 6:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kogut

PostWysłany: Pon Cze 26, 2017 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jeszcze popychacze zaworów był wyciskany olej ale nw czy coś to dało może ktoś podpowie??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 147 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: