Forum www.alfaclub.pl Strona Główna
Strona klubowaStrona Klubowa   DemocarDemocar  AlbumAlbum  Kup AlfeKup Alfe  FAQPomoc  SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja   privmsg.php?folder=inbox&sid=ba3f7f7b94e8b22e6e2293cfb0a1a1c1Twoja skrzynka   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Swap silnika w AR 147 ...
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> projekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hubii

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2013 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie bedziemy robić OT chodziło mi o seryjną moc 20v turbo one mają 220 koni chyba ......
jeżeli podłubane to ok nie ma co stawac jak mają 300 lub 350 koni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KRYTOL36

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2013 3:46 pm    Temat postu: Swap 147 ... Odpowiedz z cytatem

Hmm ...

Ostatnio zmieniony przez KRYTOL36 dnia Pon Wrz 30, 2013 7:45 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KRYTOL36

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2013 3:58 pm    Temat postu: Swap 147 ... Odpowiedz z cytatem

[quote="Hubii"]chłopie niewiem co masz w głowie ale ja robiąc swap z 2.0 T.S na 3.0 V6 zmieściłem sie w 10 tyś zł. minus 2 tyś zł. za silnik 2.0 T.S ......... i jestem pewny ze 3.0 v6 w serii wciągnie nosem te 2.0 turbo ...... takie moje zdanie jak masz robić swap ........ wrzucaj ...... tylko ........ " V6 " ...[/quot

Rozmawiając z kilkoma "tunerami" na rynku to każdy jednak radził jak już to swap na motor właśnie 2.0 20 VT 220 KM, pod wieloma względami jest to najlepsze rozwiązanie, gdyż przy samym chipie możemy z tej jednostki bez żadnych problemów uzyskać moc 250 KM, a wiec tyle samo co ma motor 3.2 GTA, a faktycznie generując w "grubszą" modyfikacje to dużo dużo więcej ... Jeden z poznańskich posiadaczy Fiata Coupe z tym motorem po na prawdę dogłębnej modyfikacji uzyskał moc 501 KM, także ten silnik ma bardzo duży potencjał do tuningu ... A koszty to zależy gdzie się robi i na jakich warunkach czy samemu jak się ma dostęp do warsztatu, narzędzi i części i przede wszystkim wiedzę o tym co się robi to wiadomo ze koszty będą mniejsze, ale lepiej jednak
taki projekt dać w ręce "fachowcom" od tuningu ... Ja mam już mniej więcej dogadane z jedna z firm ale niestety trzeba czekać w kolejce na "robotę" a koszt samej robocizny w firmie to około 5 tyś. zł (oczywiście bez części) to nie wiem czy to jest wygórowana cena ale jak na taki swap w AR 147 to raczej stosunkowo niska ...
cerko

PostWysłany: Czw Mar 02, 2017 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym tak mieć ale zobaczymy Smile

Jakie tabletki na odchudzanie rzeczywiście działają? http://tabletkinaodchudzanie.co
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mona273

PostWysłany: Nie Cze 11, 2017 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poważne modyfikacje tylko u fachowców. Samemu bym nie ryzykowała.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> projekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: