Forum www.alfaclub.pl Strona Główna
Strona klubowaStrona Klubowa   DemocarDemocar  AlbumAlbum  Kup AlfeKup Alfe  FAQPomoc  SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja   privmsg.php?folder=inbox&sid=acd08b6aa6358b9d71dcabc0d31638ecTwoja skrzynka   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

159- rozeznanie przed zakupem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 159 / Brera
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kzhp

PostWysłany: Sro Maj 11, 2016 5:14 pm    Temat postu: 159- rozeznanie przed zakupem Odpowiedz z cytatem

Witam,
Jestem nowy na forum w zasadzie dopiero od kilku minut.
Mam nadzieję, że nie zasmiecam forum i pisze w odpowiednim dziale. Jeżeli nie, proszę o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu.

Wracając do tematu, zaczynam rozglądać się za Alfa 159 2,2jts. Trochę nabywam też wiedzy z innych źródeł, ale najlepiej pytać użytkowników tego samochodu. Podobno silniki benzynowe są mało popularne przez awaryjność. Niestety charakterystyka dieselów nie jest dla mnie. Jedbak bardziej preferuje benzynowe. Mimo to, że miałem do czynienia z dieselami.

Obecnie jeżdżę Toyota Celica VI GT, planowałam zmieniać na Celice GT4, albo subaru imprezę. Niestety Alfa też urzeka mnie designem, więc stwierdził żeby zainteresować się tematem.

Co moglibyście mi doradzić, polecić, przekazać na co mam zwracać uwagę itp. Czyli naposzcie wszystko co wiecie i co sądzicie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kendzior1987

PostWysłany: Nie Lut 26, 2017 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Podpinam się pod temat. Obecnie jeżdżę volvo s40 II. Mam na uwadze konkretnie ten egzemplarz. Przebywam w pobliżu. Pomoże kto? Czy szukać dalej? http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=239991456&utm_source=sharedAd&utm_medium=android
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 159 / Brera Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: