Forum www.alfaclub.pl Strona Główna
Strona klubowaStrona Klubowa   DemocarDemocar  AlbumAlbum  Kup AlfeKup Alfe  FAQPomoc  SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja   privmsg.php?folder=inbox&sid=5559767af2bd5da02f06b3a29a68b746Twoja skrzynka   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Problem z odpalaniem na zimnym silniku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 147
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szymek New

PostWysłany: Nie Lis 13, 2016 1:01 pm    Temat postu: Problem z odpalaniem na zimnym silniku Odpowiedz z cytatem

Witam,
Panowie mam problem w swojej Alfie. Otóż kupiłem Alfe 147 1,9 jtd 140km. Po wymianie rozrządu okazało się że kropki się nie zchodzą i rozrząd był przesunięty o pół ząbka. Mechanik ustawił rozrząd teraz prawidłowo i pojawia się problem, że na zimnym silniku trzeba trochę pokręcić żeby odpalił. Natomiast na ciepło odpala na pstryknięcie. Moje pytanie jest czy upatrywać winy tylko w akumulatorze, który będę zaraz wymieniał, czy szukać winy gdzieś indziej może pompa paliwa, etc.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 147 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: