Forum www.alfaclub.pl Strona Główna
Strona klubowaStrona Klubowa   DemocarDemocar  AlbumAlbum  Kup AlfeKup Alfe  FAQPomoc  SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja   privmsg.php?folder=inbox&sid=f8e6edf79613d87a43fb6cb7e9c8d45cTwoja skrzynka   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Postępy w renowacji 164

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 164
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
g40

PostWysłany: Czw Lut 11, 2016 7:58 pm    Temat postu: Postępy w renowacji 164 Odpowiedz z cytatem

Witam klubowiczów. Powoli zaczynam doprowadzać moją 164 do porządku. Tak jak wcześniej mówiłem chciałbym dzielić się zdobytą wiedzą z zakresu prowadzonych napraw i porządkowania. Skupiłem się na początku tym co pod maską. Oddałem do renowacji pokrywy i dolot które zostały pomalowane proszkowo, bananki polerowane papierem wodnym 2000 i pastą polerską do chromu i aluminium K2. Śruby mocujące pokrywę wymienione na nowe i tu niespodzianka, nie było to takie proste. Mianowicie din 912 7x25, bardzo rzadkie śruby. Zostały dorobione ze śruby (stal nierdzewna). Wymiana wibroizolatorów ze spodu kolektora dolotowego (dorobione) uszczelki oczywiście wymienione, jak również przewody odmy. Nie jest to koniec prac w komorze silnika, ale myślę miły początek. Dużo pracy jeszcze przede mną jak również nakładów finansowych. Trzymajcie kciuki za moją wytrwałość. Załączam, a raczej chciałbym załączyć zdjęcia przed moją pracą i to co obecnie pod maską. Tylko nie wiem jak to zrobić Confused Jeśli mnie uświadomicie chętnie załączę zdjęcia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lesio146

PostWysłany: Sob Paź 15, 2016 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję zapału.Może jakieś fotki wkleisz?
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> 164 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: