Forum www.alfaclub.pl Strona Główna
Strona klubowaStrona Klubowa   DemocarDemocar  AlbumAlbum  Kup AlfeKup Alfe  FAQPomoc  SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja   privmsg.php?folder=inbox&sid=705ba0a16414ed2199a70b852b71f8a8Twoja skrzynka   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Problem z piszczącym paskiem alterantora GTV 2.0tb

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> Warsztat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kris666

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 2:08 pm    Temat postu: Problem z piszczącym paskiem alterantora GTV 2.0tb Odpowiedz z cytatem

Witam , składałem ostatnio silniczek w mojej gtvce. Wszystko jest pięknie chodzi idealnie poza piszczącym paskiem alternatora. Próbowałem już go napinać poluźniać i nic to nie daje. czy ktoś może pamięta czy gdy robił coś przy alternatorze natkną się na jakąś tulejkę bądź dystans który mogłem zgubić podczas rozbiórki silnika. Bo nie widzę innej opcji poza tym ze pasek idzie pod nie odpowiednim kątem i dla tego piszczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wheelerwasp02

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2013 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm wszystko super, ale dlaczego to pytanie w dziale warsztat ?

https://www.facebook.com/MotoryzacyjnaPasja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mturkowska

PostWysłany: Pią Wrz 23, 2016 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja robiłam alternator całkiem nie dawno, do tej pory nic się nie działo a od nie dawno również słyszę jakieś piszczenie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> Warsztat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: