Forum www.alfaclub.pl Strona Główna
Strona klubowaStrona Klubowa   DemocarDemocar  AlbumAlbum  Kup AlfeKup Alfe  FAQPomoc  SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja   privmsg.php?folder=inbox&sid=463d21fd7b03d655c43eca80f710ad48Twoja skrzynka   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Pytanie odnosnie prywatnych wiadomosci

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> nie wszystko działa... zgłoś to
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
abezus

PostWysłany: Pon Maj 23, 2011 8:11 pm    Temat postu: Pytanie odnosnie prywatnych wiadomosci Odpowiedz z cytatem

Witam. Problem jest nastepujacy... Wlasnie odebralem maila ze ktos wyslal mi prywatna wiadomosc na forum, wiec loguje sie patrze a tu zadnych nowych wiadomosci. Moglby mi ktos podpowiedziec gdzie moze lezec problem... Od razu mowie ze skrzynka zajeta w 40%, mail przyszedl z konta: webmaster@alfaclub.pl i nie ma kompletnei mozliwosci zeby ktos sie zalogowal na moje konto przejrzal wiadomosc i ja usunal. Jakies pomysly o co moze chodzic? Pytam bo strasznie ciekawi mnie kto mogl cos do mnie pisac i w jakiej sprawie RazzP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Redzi

PostWysłany: Wto Maj 24, 2011 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie miałem tak raczej nigdy i może w Twoim przypadku to tylko jakiś mały błąd forum Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ladlasheikh

PostWysłany: Sob Mar 21, 2015 6:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakies pomysly o co moze chodzic?

Ostatnio zmieniony przez ladlasheikh dnia Pią Kwi 03, 2015 6:29 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Timoon

PostWysłany: Wto Maj 10, 2016 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem tak kiedyś na innym forum, zgłosiłem do admina i po kilku godzinach wszystko było ok.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> nie wszystko działa... zgłoś to Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: