Forum www.alfaclub.pl Strona Główna
Strona klubowaStrona Klubowa   DemocarDemocar  AlbumAlbum  Kup AlfeKup Alfe  FAQPomoc  SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja   privmsg.php?folder=inbox&sid=cfe85ed552a133434bfc92bbb6fa8088Twoja skrzynka   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Szuakam kogoś pomocnego z Wrocławia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> Warsztat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ru

PostWysłany: Czw Sty 28, 2016 9:42 pm    Temat postu: Szuakam kogoś pomocnego z Wrocławia Odpowiedz z cytatem

Cześć, kilka tygodniu kupiłam sobie pierwszą w życiu Alfę (147). Podczas wizyty w warsztacie na rutynowej czynności typu olej mechanik zasiał we mnie poważne ziarno wątpliwości mówiąc, że do natychmiastowej wymiany jest wariator.
Nie wierzę przypadkowym mechanikom jak nikomu innemu. Zaczęłam czytać o wariatorze, wszędzie piszą o głośnym trekocie, klekocie czy jak to kto tam zwał.
Mój silnik jest cichy i nie zmienił odgłosów w ostatnim czasie ani o jotę.
Zatem do rzeczy. Nie wiem, czy mechanik chciał mnie namówić na paskudnie drogą operację czy faktycznie słyszał coś, czego ja nie słyszę.
Czy jest we Wrocławiu ktoś, kto znalazłby chwilę na posłuchanie silnika i pomocną radę?
Pieniędzy nie oferuję, aby nie obrazić, ale czteropak lub 0.5l będzie czekać - obiecuję.
Zależy mi na czasie. Odwdzięczę się jak potrafię, czyli poradami kadrowymi - na pewno każdy ma jakieś pytania natury pracowniczej, zasiłkowej czy urlopowej i błądzi z nimi po forach jak ja....
Redzi

PostWysłany: Pią Lut 26, 2016 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie słyszysz "klekotania" przy odpalaniu zimnego silnika to raczej nie ma się co czepiać wariatora a swoim uchem niestety nie pomogę.
Piaggio MP3 250 LT
Peugeot 107, 206, Speedfight II WRC
Ducati 600 Monster - było
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kaczor1991

PostWysłany: Nie Lut 28, 2016 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę osluchac silnik tylko mam problemy z czasem ale jak jestes zaintersowana moja pomoca to pisz na pw.
Abarth Punto 1.4 t jet 08' 16-?? 210km
Ogień na tłoki, wydech czerwony od temperatury Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> Warsztat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: