Forum www.alfaclub.pl Strona Główna
Strona klubowaStrona Klubowa   DemocarDemocar  AlbumAlbum  Kup AlfeKup Alfe  FAQPomoc  SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja   privmsg.php?folder=inbox&sid=9a1c0520220109e65a0dfc4fcb3a2989Twoja skrzynka   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zmiana kierownicy i montaż lusterka fotochromatycznego

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> Warsztat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cziter

PostWysłany: Sro Sie 28, 2013 12:05 pm    Temat postu: Zmiana kierownicy i montaż lusterka fotochromatycznego Odpowiedz z cytatem

Panowie powiedzcie mi czy zmieniając kierownicę w AR 166 FL na multifunkcyjną czy będę musiał dokładać wiązkę przewodów do radia, jeżeli tak to prosiłbym o jakieś informacje co i gdzie trzeba wpiąć bądź wlutować.

druga sprawa to demontaż poduszki w BMW wiem jak prawie każdą poduchę ściągnąć a w Alfie nie miałem z tym styczności. Jakieś know how obrazkowe:)

Zmieniłem lusterko wewnętrzne na fotochromatyczne i czy ktoś mógłby mi powiedzieć pd który Pin należy podpiąć masę a pod który 12+ po stacyjkowy? 3 Pin dotyczący " po włączeniu wstecznego " nie będę podpinać.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> Warsztat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: