Forum www.alfaclub.pl Strona Główna
Strona klubowaStrona Klubowa   DemocarDemocar  AlbumAlbum  Kup AlfeKup Alfe  FAQPomoc  SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja   privmsg.php?folder=inbox&sid=a5eeaade6a379eba37ac3bd85bdf84c7Twoja skrzynka   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Nasze Hobby poza motoryzacją

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> wszystko poza tematami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Quattro

PostWysłany: Sro Sty 23, 2013 1:04 pm    Temat postu: Nasze Hobby poza motoryzacją Odpowiedz z cytatem

Samo forum sugeruje, jakie jest nasze hobby, ale macie jeszcze jakieś inne niezwiązane z motoryzacją w którym naprawdę 'czujecie' temat?

Ja, oprócz motoryzacji bardzo dobrze znam się na:
1. Muzyka - dawno temu skończyłem 6 lat Szkoły Muzycznej na akordeonie. Nie mam problemu zagrać cokolwiek, jedynie muszę znać melodię, palce same prowadzą. Równocześnie opanowałem również Keyboard (mam 2), a od 2 lat udoskonalam się w wolnym czasie na gitarze akustycznej (wystarczyło kupić książkę z podstawowymi chwytami). Oczywiście "Nothing else matters" mam już opanowany Laughing

2. Astronomia - tutaj też nie ma problemu. Cały czas pogłębiam wiedzę w tym kierunku z różnych książek, czasopism, internetu. PS: Bardzo dużo ta wiedza daje przy wieczornym spacerze z 'potencjalną kandydatką' Very Happy Nie tylko pokazując gwiazdozbiory, ale w szczególności planety lub jakieś ciekawe gwiazdy. Laughing

3. Piłka nożna/sport - wiadomo, samczy standard Wink

A jak jest z tym u Was? Macie jakieś ciekawe zainteresowania? Wink

Daniel
-Uno 1.1 60S
-Punto II 1.2 8v
-145 Edizione Sportiva
147 Q2 Ducati Corse
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
five

PostWysłany: Sro Sty 23, 2013 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja za młodu interesowałem sie zdrowymi młodymi dupami i prowadziłem na nich badania organoleptyczne ale teraz zona mi zabrania... zostało wiec bawić sie autem lub strzelankami na ps`aWink czyli nuda dnia codziennego

Powrót do góry
kac_zor

PostWysłany: Sro Sty 23, 2013 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He:)
1- ASG dowodziłem grupa przez 5 latek ,w tej chwili brak czasu i niestety zrezygnowałem , zastępca przejął obowiązki Smile
2-Diy audio -ale to raczej dorywczo, sam zrobiłem kolumny i wzmacniacz stereo taki domowym sposobem Hi END
3 Aaa kiedyś miałem model Helikoptera sportowego, Trex 450 świetna zabawa i nauka .
4.Piłka gram cały czas , co sobotę a niedługo i niedziela dojdzie ,
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
arktos

PostWysłany: Czw Sty 24, 2013 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już nie te lata i nie te płuca Razz ale czasami jeszcze z mapą do lasu lece pobiegac Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DUGI

PostWysłany: Czw Sty 24, 2013 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arktos napisał:
Już nie te lata i nie te płuca Razz ale czasami jeszcze z mapą do lasu lece pobiegac Wink

Ty chyba do dzisiaj w tym lesie jestes. Laughing

Komputery
Kobiety
F1 ale nie od czasow Kubicy tylko duzo wczesniej

AR 156 2.4 JTD 136 km 99r-Była
AR 159 1.9 JTDm 150 km 06r-Była
AR 147 1.9 JTD 140 km TI 03- Była
WTF----bylo
AR 156 2.4 JTD 136 km 97r-jest
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> wszystko poza tematami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: