Forum www.alfaclub.pl Strona Główna
Strona klubowaStrona Klubowa   DemocarDemocar  AlbumAlbum  Kup AlfeKup Alfe  FAQPomoc  SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja   privmsg.php?folder=inbox&sid=1d45c9023b6ab0af2d6337ef77065f31Twoja skrzynka   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Gtv / Gran Turismo Veloce & 156 Sport Pack - Redzi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 38, 39, 40  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> Wasze foty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wheelerwasp02

PostWysłany: Wto Gru 11, 2012 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm koledzy a myślicie że da się gdzieś dorwać takie oryginalne relingi do 147 ?

Wogóle występowały takie ?

EDIT:

Znalałem Wink na 147 już tak dobrze jak na 156 nie wyglądają Wink

https://www.facebook.com/MotoryzacyjnaPasja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Redzi

PostWysłany: Sro Gru 12, 2012 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że się podobają Smile

Zimówki to Pirelli Snow Sport 190 i naprawdę spisują się jak na razie bardzo dobrze Smile

Moja Gtv ma taką małą historię, że pierwsze dwa lata (w tym dość śnieżne dwie zimy) jezdziłem nią codziennie i to sporą liczbę km bo miałem daleko do firmy ( a nie chciało mi się z niej wysiadać Smile ), pózniej co raz bardziej mi było jej żal więc te trzy miesiące zimowe wyjeżdżałem nią tylko jak warunki było w miarę przyzwoite a teraz już drugi rok jeżdżę nią zimą tylko i wyłącznie jak jest sucho więc właśnie omijam zasolone drogi itd. Smile

Zdjęcia z małego archiwum Wink

Arek zmiany nie wielkie bo dopiero na wiosnę będę coś więcej działać Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
arktos

PostWysłany: Sro Gru 12, 2012 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe to nie watpie Wink

Radek co ty robisz GTV-ka na śniegu Razz Razz Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SOPELTomcat

PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miałem identycznie
pierwszy rok jak kupiłem Spiderka...a został kupiony w październiku 2008 rok całą zimą nim jeździłem,no normalnie nie mogłem z niego wysiadać:)

później człowiek zmądrzał i kupił zastępstwo na okres zimowy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Redzi

PostWysłany: Pią Gru 14, 2012 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

azzurro napisał:
jakiego wosku obecnie używasz? (od Meguiarsa powróciła do sprzedaży legenda woskowa czyli „#16”)

Standard u mnie czyli Mequiars'a NXT Smile, choć na srebrnym lakierze efekt jest średni (tym bardziej jak lakier delikatnie mówiać nie jest idealny jak na mojej 156) bo ten wosk sprawdza się o wiele lepiej na ciemnych, do dopełnienia efektu przy Gtv i 206 używam jeszcze politury Mequiar's Deep Crystal Polish, co do Meguiar's Mirror Glaze #16 to oczywiście znam Smile

a to przykład efektu połączenia Deep Crystal Polisch z NXT'em na mojej 206'ce Smile (na dzień dzisiejszy już tak ładnie nie wygląda przy obecnych warunkach pogodowych)

Arek to zdjęcia z archiwum Wink a pamiętasz jak na jednym ze spotów w Jarocinie i okolicach (z dwa czy trzy lata temu jak zrobiliśmy objazdówkę pod koniec grudnia) musiałem śmigać Gtv'ką na letnich 18" po mocno zaśnieżonych krętych drogach z górkami i jeszcze się niektórzy śmiali co tak wolno jechałem Laughing

Jeśli chodzi o auto na zimę to też pózniej doszedłem do tego wniosku choć żal było ją odstawiać i nią nie jezdzić nawet na tylko dwa czy trzy miesiące więc jak tylko do dziś jest w miarę sucho to oczywiście lubię ją "przedmuchać" na drodzę nawet w największy mróz i ostrą zimę Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
azzurro

PostWysłany: Pią Gru 14, 2012 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękna głębia wyszła na lwiątku! Miałem też czarne auto i politura megsa UP + NXT również dawały ładną głębie. Tym zestawem też robiłem srebrne auto żonki i różnica jest choć fakt że na choć trochę ciemniejszych lakierach efekt jest lepszy. Na wiosnę kupię tą #16 i sprawdzę jej legendę na własnej skórze (ups lakierze). Very Happy
http://www.alfaclub.pl/forum/viewtopic.php?t=37940
Powrót do góry
superjahu007

PostWysłany: Pią Gru 14, 2012 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ooooo Radek pokazał kolejne auto którym nie jeździ tylko je myje ( ciekawe kiedy się do podkładu pod lakierem dotrze? ) Wink - ale na żywo wygląda lepiej niż na zdjęciu .

ETYKIETY SAMOPRZYLEPNE
Powrót do góry
arktos

PostWysłany: Pią Gru 14, 2012 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe pamiętam tego spota Radek Wink
Powrót do góry
Marlon 1

PostWysłany: Sob Gru 15, 2012 7:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radek ,twoja kolekcja samochodów wygląda jak z salonu ! Proponuję wykonać wspólną sesję zdjęciową całej trójki. Chętnie bym nacieszył oczy i myślę ,że nie tylko ja.
Redzi

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalnie prawdziwa loża szyderców Twisted Evil Wink

Dzięki Mariusz, kolekcja mała ale własna i ważne, że jest na razie choć taka Wink, 206 jest ( myślę Wink ) w więcej niż bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym ale jest od nowości tylko w moich rękach, Gtv jest we miarę dobrym stanie a na trzecim miejscu jest na pewno 156 ale nie ma łatwo bo służy na co dzień i do "wszystkiego" więc jej najwięcej zdarza się przykrych zdarzeń - ostatnio przy okazji polerowania przednich reflektorów wyregulowałem ładnie przedni zderzak i długo się nie pocieszyłem bo na parkingu ktoś się o niego "oparł" i go przestawił a tym samym delikatnie z jednej strony wszystko się porujnowało włącznie z błotnikiem Mad
Powrót do góry
arktos

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Redzi napisał:
Normalnie prawdziwa loża szyderców Twisted Evil Wink

Wydaje sie tobie tylko Radek Razz Wink
Powrót do góry
azzurro

PostWysłany: Wto Gru 18, 2012 12:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Redzi skoro twierdzisz ze 156 jest Twoim „najsłabszym ogniwem” to aż strach zobaczyć pozostałe auta (do tej pory niestety nie miałem okazji) bo srebrna strzała wygląda świetnie!!! Exclamation
http://www.alfaclub.pl/forum/viewtopic.php?t=37940
Powrót do góry
Redzi

PostWysłany: Czw Gru 20, 2012 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś do 156 wskoczył nowy akumulator "Forse" (teoretycznie marka premium jeśli chodzi o aku) 74AH w ciekawym kolorze sportowym czyli żółtym Laughing, z prądem rozruchowym 720 kręci jak zły i mam nadzieję, że będzie tak samo przy - 20 czy -25 Smile

ale najważniejszy prezent na Wigilię przyjechał do mnie przedwczoraj ( dzięki Grzesiek za jego bezpieczne przywiezienie Smile ), jest to długo wyczekiwana dokładka/dyfuzor pod tylny zderzak Gtv wzór Autodelty - moim zdaniem idealna pod podwójny wydech jak w mojej Very Happy, duże podziękowania dla Mariusza za nią, a zwłaszcza za Twoją pracę przy niej tzn. jej polakierowanie wraz z przednim błotniczkiem itd. jeszcze raz dzięki Smile i mini sesja już u mnie:

i błotniczek przedni polakierowany na Nero 601 "na zapas"

Docelowo na mojej czarnej Gtv będzie ona wyglądać tak jak na zdjęciu poniżej czyli dość delikatnie a zarazem rasowo Cool

Optycznie znacznie obniży tył auta a do tego zakryje w końcu "bebechy" typu wydech itd. i już tak łatwo nie zajrzy się jej pod spódnicę z tyłu Wink
Plusem jest też to, że zawsze można ją bez problemu zdemontować i jezdzić "chwilę" bez niej bo montowana jest od spodu więc nie będzie śladu.
Powrót do góry
greciu

PostWysłany: Czw Gru 20, 2012 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładka idealna, co do transportu polecam się na przyszłość Laughing

Jest:
Maserati 3200 GTA
AR 159 SW

Były:
156 GTA 3,2 V6
159 SW 1,9 JTDm
GTV 3,0 V6 24V
147 1,6 TS
166 2,4 JTD
156 1,9 JTD 8V SW
LYBRA 1,9 JTD 8V SW
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG WP Kontakt
Bratek

PostWysłany: Czw Gru 20, 2012 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Redzi napisał:
[...] Optycznie znacznie obniży tył auta a do tego zakryje w końcu "bebechy" typu wydech itd. i już tak łatwo nie zajrzy się jej pod spódnicę z tyłu Wink

A ja to właśnie u siebie bardzo lubię, że widać wszystkie flaczki, tylną belkę i puszkę Supersprinta Wink Tak czy inaczej gratuluję prezentu, widocznie byłeś grzeczny Razz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alfaclub.pl Strona Główna -> Wasze foty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 38, 39, 40  Następny
Strona 39 z 40

Skocz do: